Skip to content Skip to footer

Paweł Nowakowski

Paweł Nowakowski, 5, 6 i 15-07-2011 w e-mailach do majstra niniejszej witryny sformułował klika propozycji dotyczących wzbogacenia tejże. Oto co napisał:

Sądzę, że można wzbogacić witrynę dotyczącą Józefa Mackiewicza – przedstawię Panu mój pomysł. Istnieje tam Kalendarium obejmujące życie i twórczość pisarza. Myślę, że byłoby korzystne, aby pojawiło się też drugie kalendarium – faktów i opinii dotyczących Mackiewicza po roku 1985: wydania książek, ważniejsze publikacje o pisarzu, spory prawne, Mackiewicz w mediach i inne wydarzenia dotyczące JM.[…] byłby to dalszy ciąg Kalendarium już istniejącego, które kończy się na śmierci Barbary Toporskiej, […] w którym przede wszystkim do wykorzystania są informacje zawarte w Pana witrynie, ale też w książkach. […] Mam tylko uwagę merytoryczną – jeśli pod określoną datą podawana jest taka czy inna informacja, warto w nawiasie podać też daty, w których są inne dane na ten sam temat. Ludzie często powołują się na cząstkowe informacje z internetu nie znając aktualnych ustaleń w danej sprawie. […] Znów męczę Pana odnośnie potencjalnej nowej zakładki, ale tym razem rzecz jest dużo prostsza. Chodzi o nagrody, które otrzymał Józef Mackiewicz w czasie swojego życia. Wikipedia pod hasłem “Józef Mackiewicz” wymienia szesnaście nagród przyznanych pisarzowi w latach 1955-1984. Sądzę, że jest to sprawa interesująca. Gdyby jeszcze napisać coś więcej niż ten suchy wykaz dat i nagród (uzasadnienia, reakcje JM, kontrowersje).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów, ze strony www.jozefmackiewicz.com, w całości lub w części, bez zgody właściciela strony jest zabronione.

© 2024. All Rights Reserved. Opracowanie strony: fdgstudio.net